EEZYM wc żel do toalet 0,75 L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 31,00 zł 31.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BIOZYM
Kod produktu: AC76-7667D

Opis

Żel produkcji belgijskiej, unikalny w skali światowej, ponieważ na bazie kwasu mlekowego! czyści, odkamienia, usuwa nieprzyjemne zapachy, pomimo wysokiej skuteczności – nie działa korodująco na oczyszczane urządzenia i instalacje kanalizacyjne. Systematycznie używany regeneruje instalację kanalizacyjną, stopniowo usuwając nagromadzone w niej złogi kamienia.  Nie zawiera chloru, a w ściekach ulega szybkiemu rozpadowi (biodegradacji). Nie zakłóca tym samy pracy oczyszczalni przydomowych.

Pojemność – 0,75 l.

Ekologiczny koncentrat do oczyszczania i odkamieniania toalet, pisuarów i bidetów.

EEZYM WC ŻEL to preparat nowej generacji zapewniający: dogłębne oczyszczanie, aktywne usuwanie kamienia i ekstra połysk. Po aplikacji pozostawia świeży miętowy zapach oczyszczanych urządzeń.eezym WC ŻEL wyprodukowany na bazie organicznego kwasu mlekowego, zawiera wyłącznie komponenty z odnawialnych substancji naturalnych uzyskiwanych z poszanowaniem środowiska naturalnego. EEZYM WC ŻEL bardzo skutecznie wspomaga naturalne procesy rozkładu zanieczyszczeń organicznych w domowych instalacjach kanalizacyjnych, w osadnikach i zbiornikach nieczystości. Ze względu na swoją dużą bioaktywność szczególnie zalecany jest do oczyszczania urządzeń sanitarnych podłączonych do wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb.

 
 

UWAGA!

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Środki ostrożności – ze względu na niskie pH, WC żelu, należy chronić oczy i używać rękawice ochronne. Powierzchnie chromowane po oczyszczeniu zmyć wodą, ponieważ pozostawienie niespłukanego koncentratu może powodować ich matowienie. Opakowanie przechowuj zawsze szczelnie zamknięte, w ciemnym suchym i chłodnym miejscu, bezwzględnie poza zasięgiem dzieci!

Słoik w którym znajduje się produkt, po opróżnieniu, należy wyrzucić do odpadów segregowanych plastikowych, przeznaczonych do recyklingu.

SPOSÓB UŻYCIA;

Nałożyć żel pod krawędzią toalety, pisuaru, bidetu (ułatwia to specjalnie ukształtowany dozownik), pozostawić na 15 do 30 minut, następnie szczotką doczyścić zanieczyszczenia i spłukać wodą. 99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany jest przez ECOCERT Greenlife regulującym stosowanie substancji naturalnych i poszanowanie dla środowiska naturalnego w całym łańcuchu produkcyjnym danego produktu, zgodnie z repozytorium ECOCERT dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com.

Dbajmy o środowisko!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl