EEZYM Udrożniacz do kanalizacji

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 41,00 zł 41.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BIOZYM
Kod produktu: 388E-4108E

Opis

NATURALNY, nie zawierający toksyn czy konserwantów, płynny koncentrat eezym do odblokowywania odpływów i rur kanalizacyjnych zapewnia nadzwyczajną: szybkość, skuteczność i efektywność. Zawarte w nim enzymy trawią wszelkie złogi biologiczne, w tym tłuszcze, bezpiecznie oczyszczając instalacje. Kiedy trafią do oczyszczalni ścieków, wspomagają jej pracę, uzupełniając działanie produktów Enzybac® czy Neozyme.

Opakowanie 1000 ml z wygodnym dozownikiem – aż 25 dawek!

Pojedynczy enzym może ciąć do trzech milionów cząsteczek w ciągi jednej sekundy! Starannie dobrane aktywne enzymy zawarte w płynie do udrożniania Eezym – Homedetox, zastosowane do odpływów, syfonów czy instalacji kanalizacyjnych działają nóż – rozbijają strukturę dużych cząstek organicznych na łatwo rozpuszczalne w wodzie mikrocząsteczki, które następnie można łatwo wypłukać z oczyszczanych instalacji.

Spływające ze ściekami enzymy kontynuują swoje działanie, współpracując z preparatami: Enzybac® czy Neozyme. Skutecznie wspomagają mineralizację zanieczyszczeń w przydomowych oczyszczalniach ścieków czy szambach. W wyniku tych procesów, następuje również błyskawiczna likwidacja uciążliwych odorów, ponieważ szkodliwe i odorogenne substancje ulegają rozkładowi.

  • Osady i złogi gromadzące się z upływem czasu w odpływach urządzeń kanalizacyjnych utrudniają odprowadzanie ścieków. Czynnikiem sprzyjającym takiemu stanowi rzeczy jest stosowanie w gospodarstwach domowych agresywnej chemii. Chemiczne preparaty do: mycia, dezynfekcji czy udrożniania sanitariatów, a także do czyszczenia czy przepychania sieci kanalizacyjnych niszczą instalacje – powodując porowatość wewnętrznych powierzchni urządzeń sanitarnych i armatury.
  • Chropowatość wnętrza instalacji zdecydowanie sprzyja osadzaniu się w jej świetle osadów i złogów utrudniających odprowadzanie ścieków, prowadząc z czasem do całkowitego zapchania. Ponadto depozyty gromadzące się w kanalizacji i odpływach są przyczyną uciążliwych odorów.
  • EEZYM SUPERACTIV + NATURAL – enzymatyczny płynny koncentrat do udrożniania nie uszkadza ceramiki, metalu, tworzyw sztucznych czy gumy. Skoncentrowane enzymy działają tylko na osady i złogi. Rozkładają je na drobne cząstki i upłynniają substancje organiczne. Rozdrobnione, oddzielone od ścianek urządzeń sanitarnych i kanalizacyjnych zanieczyszczenia, łatwo można wypłukać z odpływów: zlewozmywaków, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, kratek ściekowych, pisuarów czy bidetów – strumieniem wody.
 
 
 

UWAGA!

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Opakowanie nadaje się do recyklingu. Po opróżnieniu należy wyrzucić do pojemnika na plastik.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dawkowanie ułatwia specjalnie skonstruowane opakowanie z dozownikiem. Należy odkręcić nakrętkę dozownika i ścisnąć pojemnik. Napełnić dozownik 40 ml produktu (podziałka na dozowniku), następnie wlać tak odmierzoną dawkę do oczyszczanego odpływu. Po ośmiu godzinach (udrożniacz najlepiej stosować na noc), odpływ przepłukać wodą. W razie potrzeby czynności powtórzyć.
  • Zlew kuchenny, umywalka, odpływ prysznica, kratka ściekowa: jedną dawkę 40 ml koncentratu eezym zalać na noc, rano odpływ przepłukać wodą,zapobiegawczo lub w celu likwidacji odorów z odpływu stosować jedną dawkę eezym raz na miesiąc.
  • Wanna, ubikacja, pisuar, bidet: jedną dawkę 40 ml koncentratu eezym zalać na noc, rano odpływ przepłukać wodą, zapobiegawczo lub w celu likwidacji odorów z odpływu stosować jedną dawkę eezym raz na miesiąc.
  • Udrożnianie kanalizacji: w przypadku całkowitej niedrożności od 3 - 5 dawek koncentratu eezym rozrobić w 2-3 litrach wody z kranu (tak by ciecz dopłynęła do miejsca zatoru) i zalać na noc.
 

Dbajmy o środowisko!

99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany jest przez ECOCERT Greenlife regulującym stosowanie substancji naturalnych i poszanowanie dla środowiska naturalnego w całym łańcuchu produkcyjnym danego produktu, zgodnie z repozytorium ECOCERT dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com.

Aktywne składniki: Aqua, Alkohol, Coco-Glukoside, Cytrynian sodu, Caprylyl/Capryl, Glocoside, Sodium, Laurent, Sulfate, Chloride wapnia, Mleczan sodu, Kwas mlekowy, butanon; etylometyloceton, Lipaza, Amylaza, Cellulase, Parfum, 2-fenoksyetanol.

 
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl