EEZYM Spray do mycia naczyń

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 26,80 zł 26.80
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BIOZYM
Kod produktu: 9D36-358D2

Opis

Spray do ręcznego mycia naczyń skutecznie usuwa tłuszcz i wszelkie nieprzyjemne zapachy z mytych naczyń i kuchennych odpływów. Odpowiednio dobrane enzymy są bardzo silnym środkiem czyszczącym i nieodwracalnie rozkładają substancje organiczne na rozpuszczalne w wodzie mikrocząstki. Przy codziennym myciu naczyń koncentratem EEZYM, oczyszczane są również: kuchenne odpływy, domowa kanalizacja, wspomagany jest także rozkład zanieczyszczeń spływających do ścieków. Podczyszczone zanieczyszczenia spływające do ścieków (upłynnione tłuszcze, białka, kuchenne resztki), są bardzo łatwo mineralizowane przez dozowane do ścieków koncentraty Enzybac® czy Neozyme.

Spray EEZYM do mycia naczyń o zapachu trawy cytrynowej bardzo efektywnie ułatwia mycie, odtłuszczanie i czyszczenie naczyń. Skutecznie usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy na przykład po cebuli, czosnku czy rybach z naczyń, sztućców, desek do krojenia i garnków.

Jest łagodny dla rąk, neutralne pH nawet przy długotrwałym stosowaniu chroni ręce przed wysuszaniem.

Spray do naczyń zapewnia oszczędność w dozowaniu produktu ułatwiając bez nadmiernego szorowania, usuwanie tłuszczów, i spalonych resztek ze wszystkich naczyń: teflonowych, aluminiowych, emaliowanych, stalowych czy szklanych.

EEZYM SUPERCLEAN & NATURAL do mycia naczyń jest EKO-EFEKTYWNY –

„nasze rewolucyjne enzymy: (mówi George Blackman, dyrektor generalny Realco), „są nie tylko pochodzenia naturalnego, ale zapewniają dogłębne czyszczenie, które jest bardziej bezpieczne i skutecznie od środków chemicznych i to bez konieczności szorowania: „Używam go do mycia butelki mojej 2-letniej córki i jestem przekonany, że jest w pełni bezpieczny”.

MOC ENZYMÓW nie tylko usuwa uporczywy brud, ale także rozpuszcza wszelkie pozostałości organiczne, tłuszcz i skrobię (z ziemniaków, ryżu lub makaronu), zapewniając czyste i lśniące naczynia. MIĘKKIE DŁONIE: „naturalne składniki i łagodne pH nie zaszkodzą Twojej skórze i zapobiegną jej wysuszeniu”.

Cechy preparatu eezym w sprayu do mycia naczyń:

• enzymy umożliwiają bardzo skuteczne zmywanie, odtłuszczanie i czyszczenie spalonych i przypieczonych urządzeń,
• przyspiesza biologiczny rozkład tłuszczów spływających do ścieków,
• oczyszcza kuchenne odpływy, zachowując drożność domowej sieci kanalizacyjnej,
• usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy,
• zapewnia bardzo wysoką wydajność,
• nie działa drażniąco dzięki neutralnemu pH,
• chroni ręce przed wysuszaniem,
• zmywa skuteczniej niż środki chemiczne.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • By oszczędzać (coraz droższą wodę i energię), oraz skutecznie zmywać nie trzeba myć pod bieżącą wodą, dlatego napełnij zlewozmywak lub miskę wodą, dodaj pięć rozpyleń preparatu eezym, a następnie kolejno zmywaj naczynia. Ponieważ enzymy pozostają długo aktywne i pozwalając skutecznie odtłuszczać i czyścić, warto trzymać się zalecanych dawek by nie zużywać niepotrzebnie preparatu. Do skutecznego zmywania nie jest potrzebna duża ilość piany.
  • W przypadku trudnych do usunięcia pozostałości, dozować dwa lub trzy rozpylenia wprost na przypaloną powierzchnię mytego garnka lub patelni, pozostawić na kilka minut, następnie gąbką usunąć zanieczyszczenia.
  • Można też bezpośrednio po posiłku, oczyścić talerze, sztućce czy kubki. W tym celu przyłóż dyszę do gąbki i dwukrotnie spryskaj preparatem, oczyść nią kolejno naczynia, następnie zanurz je w pojemniku z czystą wodą lub opłucz wodą z kranu.
 
 
 

UWAGA!

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Opakowanie nadaje się do recyklingu. Po opróżnieniu należy wyrzucić do pojemnika na plastik.

Dbajmy o środowisko!

99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany jest przez ECOCERT Greenlife regulującym stosowanie substancji naturalnych i poszanowanie dla środowiska naturalnego w całym łańcuchu produkcyjnym danego produktu, zgodnie z repozytorium ECOCERT dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com.

Aktywne składniki: Aqua, 1- propanaminium, 3 – amino-N (karboksymetylo) – N, N – dimetylo – pochodne acylowe
N-FC18-18, wodorotlenki, sole wewnętrzne, Alkohol, Sodium chloride, Sodium laurenth sufate, Glicerol sodu, Cytrynian, Acide Citrique, Parfum, Sodium Lacatate, Calcium Chloride, Limon, Kwas mlekowy , Citral, Subtylizyna, Amylaza.

 
 
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl