EEZYM Płyn do mycia podłóg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 34,00 zł 34.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BIOZYM
Kod produktu: 95AC-383BA

Opis

Niezwykle skuteczny płyn do mycia podłóg EEZYM oferuje zupełnie nową jakość zmywania – aktywne enzymy rozpuszczają uporczywe zabrudzenia. Wnikają we wszelkie szczeliny i zagłębienia – skuteczne usuwając biofilm – czyli to co gołym okiem niewidzialne, niebezpieczne bakterie, wirusy, pierwotniaki i grzyby. Pozostawia powierzchnie czyste i lśniące. Posiada świeży ziołowy zapach. Butelka z dozownikiem zawiera aż 40 dawek płynu!

Opakowanie – 1000 ml.

W świetle najnowszych badań bezspornym jest fakt, że im więcej dezynfekujemy (szczególnie w dzisiejszych pandemicznych czasach), tym bardziej bakterie rozwijają odporność na stosowane dezynfektanty. W mieszkaniach i domach nie powinniśmy bezkrytycznie stosować chemicznych środków mających na celu całkowitą dezynfekcję, ponieważ bakterie, grzyby czy wirusy coraz bardziej uodparniają się na te środki (działa tu ta sama zasada, co przy nadmiernym stosowaniu antybiotyków). Firmy chemiczne by walczyć z coraz bardziej opornymi drobnoustrojami, tworzą nowe środki dezynfekujące, które są silniejsze – ale za razem, także bardziej agresywne i szkodliwe! Ten swoisty „wyścig” koniec końców jest coraz bardziej zabójczy dla środowiska i przyczynia się do coraz głębszej jego degradacji, skutkuje też powstawaniem nowych zagrożeń. Stanowiąc choćby źródło uczuleń czy alergii, których z roku na rok występuje coraz więcej.

Koncentrat do mycia podłóg EEZYM SUPERCLEAN + NATURAL zawiera produkty pochodzenia roślinnego, mineralnego lub mikrobiologicznego. Dzięki neutralnemu pH nie działa drażniąco i nie wywiera negatywnego wpływu na zdrowie domowników uwalniając ich od kontaktu z agresywną chemią i wdychania niezdrowych oparów.

Płynny koncentrat eezym nie uszkadza oczyszczanych powierzchni jest bezpieczny dla ludzi zwierząt i środowiska naturalnego. Zużytą wodę można bezpiecznie wylać do ubikacji. Pozostałe w niej aktywne enzymy skutecznie rozłożąnagromadzone w rurach kanalizacyjnych pozostałości, wspomogą także biodegradację w przydomowych oczyszczalniach ścieków i szambach, efektywnie współpracując z preparatami: Enzybac® i Neozyme. Polecamy wszystkim dla których ważna jest troska o naszą planetę.

Korzyści stosowania płynnego koncentratu do mycia podłóg eezym:
 • dzięki enzymom ma doskonałe właściwości czyszczące i odtłuszczające,
 • nadaje się do wszystkich typów powierzchni,
 • dogłębne czyści posadzki także w kuchni i łazience,
 • likwiduje biofilm tworzący się na podłogach,
 • enzymy skutecznie rozkładają niebezpieczne bakterie i wirusy,
 • jest bezpieczny w stosowaniu,
 • nie działa drażniąco dzięki neutralnemu pH,
 • wspiera oczyszczanie domowej kanalizacji,
 • wspomaga pracę przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb,
 • zapobiega zbyt szybkiemu pojawianiu się nowych zanieczyszczeń,
 • zmywa łatwiej i skuteczniej niż środki chemiczne.
 
 
 

UWAGA!

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Opakowanie nadaje się do recyklingu. Po opróżnieniu należy wyrzucić do pojemnika na plastik.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dawkowanie preparatu ułatwia specjalnie skonstruowane opakowanie z dozownikiem. Otwórz nakrętkę dozownika i naciśnij pojemnik. Napełnij dozownik 25 ml produktu (podziałka na dozowniku), następnie wlej tak odmierzoną dawkę do wiadra z ciepłą wodą przeznaczoną do mycia podłogi. Dzięki dozownikowi na pojemniku, jeden litr preparatu umożliwia 40-krotne mycie.

Dbajmy o środowisko!

99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany jest przez ECOCERT Greenlife regulującym stosowanie substancji naturalnych i poszanowanie dla środowiska naturalnego w całym łańcuchu produkcyjnym danego produktu, zgodnie z repozytorium ECOCERT dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com.

Aktywne składniki: Aqua, Alcohol, Cytrynian sodu, Heptyl, Glukozyd Koko-glukozyd, Sorbitan, Sesquicaprylate, Glukonian sodu, Caprylyl/Capryl, Glucoside, Parfum, Limonene, Chlorek wapnia, Mleczan sodu, Subtylizyna, Amylaza kwasu mlekowego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl