EEZYM Odtłuszczająca pianka kuchenna

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 31,00 zł 31.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BIOZYM
Kod produktu: 1B46-9699A

Opis

Rewolucyjna, zupełnie nowa jakość w kuchni – aktywne enzymy w sprayu rozpuszczają uporczywe kuchenne zabrudzenia bez uciążliwego szorowania. Uniwersalna pianka EEZYM umożliwia błyskawicznie usuwanie tłuszczy, przyschniętych resztek i przypaleń: z kuchennych blatów, płyt grzewczych, indukcyjnych, gazowych, kafelków, płytek, podłóg, okapów, czy wentylatorów.

Opakowanie 750 ml.

Ekologiczny, enzymatyczny koncentrat eezym do odtłuszczania, oczyszczania i usuwania plam z kuchennych blatów, stołów, szafek, kafelków i okapów, a także z powierzchni metalowych, granitowych, szklanych, konglomeratów, płytek ceramicznych i tworzyw sztucznych. Oczyszcza, odplamia, rozkłada kuchenne zanieczyszczenia i tłuszcze, likwiduje przykre zapachy i pleśń. Przy trudnych do usunięcia zanieczyszczeniach: wystarczy spryskać oczyszczaną powierzchnię pianką, pozostawić na kilka minut, a gdy enzymy zadziałają bez trudu usuniesz je wilgotną ścierką.

 

Absolutnie unikalną właściwością preparatu eezym SUPERCLEAN & NATURAL jest skuteczna likwidacja biofilmu: „Biologiczna membrana to zbiór niebezpiecznych drobnoustrojów, pierwotniaków i grzybów odpornych na chemiczną dezynfekcję i pozostających (w postaci niewidocznej błony – biofilmu), na oczyszczanych kuchennych powierzchniach i sprzętach”.

Warto wiedzieć, że 60% chorób i zatruć pokarmowych przenoszonych przez żywność, spowodowane jest przez biofilm. Systematyczne stosowanie pianki eezym likwiduje biofilm i zapobiega jego ponownemu odtwarzaniu na oczyszczonych elementach.

 

Preparat EEZYM oparty na enzymach jest łagodny dla rąk, nie działa drażniąco, neutralne pH chroni ręce przed wysuszaniem. Atomizer spieniający ułatwia oczyszczanie elementów pionowych, spieniona pianka przedostaje się w zagłębienia i szpary ułatwiając działanie enzymom. Preparat nie jest agresywny dla oczyszczanych powierzchni, a naturalne składniki (bez fosforanów, wybielaczy i amoniaku), gwarantują że sprzątanie pozostanie, prostą i bezpieczną czynnością! Enzymy zawarte w koncentracie są przyjazne dla środowiska i wspomagają pracę przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb. Stosując na co dzień, kuchenną piankę „skutecznie doładowujemy” procesy mineralizacji. Pianka w sprayu jest niezwykle oszczędna i bardzo wydajna dlatego polecamy ją wszystkim, dla których ważna jest ochrona naszej planety.

SPOSÓB UŻYCIA:
Spryskaj oczyszczane lub odtłuszczane powierzchnie, następnie zetrzyj wilgotną ścierką. W przypadku uciążliwych zanieczyszczeń lub plam spryskaj oczyszczony element, pozostaw piankę na kilka minut, a gdy enzymy zadziałają, bez trudu usuniesz zbrudzenia. 
 
 

UWAGA!

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Opakowanie nadaje się do recyklingu. Po opróżnieniu należy wyrzucić do pojemnika na plastik.

Dbajmy o środowisko!

99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany jest przez ECOCERT Greenlife regulującym stosowanie substancji naturalnych i poszanowanie dla środowiska naturalnego w całym łańcuchu produkcyjnym danego produktu, zgodnie z repozytorium ECOCERT dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com.

Aktywne składniki: Aqua, Alcohol, Cytrynian sodu ,Coco-Glucoside, Caprylyl/caprylglucoside, Parfum, Chlorek wapnia, Mleczan sodu, Kwas mlekowy, Limonen, Lipaza, Amylazy, Subtylizyny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl