O nas

Indiana Botanic Gardens, Inc. założona została w 1910 r. w Stanach Zjednoczonych przez wybitnego prekursora ziołolecznictwa w USA Josepha E. Meyera. Zaliczana jest dowiodących producentów ziołowych suplementów diety na świecie. Jest członkiem wielu znanych organizacji jak American Botanical Council, National Nutrition Foods Association, czy też American Herbal Products Association. Nasze suplementy diety, wytworzone w nowoczesnych laboratoriach farmaceutycznych w USA na bazie naturalnych składników, w głównej mierze ziół, są najwyższej jakości. Dowodem skuteczności ich działania są miliony wdzięcznych klientów na całym świecie.

Indiana Botanic Gardens Sp. z o.o. jest jedynym dystrybutorem amerykańskiej firmy na rynku europejskim. Dotychczasowa działalność w Polsce utwierdza nas w przekonaniu o dużym zainteresowaniu naszymi produktami i potrzebie ich stosowania. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo dołączyć do grona naszych klientów.

Prezez IBG Sp. z o.o.
Izabela Remi

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@botanic.pl lub telefonicznie pod numerem +48.502574547.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
INDIANA BOTANIC GARDENS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl